Procházení obchodů

Pokud nechcete vybírat dle produktu, ale zajímá vás konkrétní obchod můžete ho vyhledat ve vyhledávání “Obchody” nebo stačí kliknout na tlačítko na hlavní stránce “Procházet obchody”. Vybírat můžete i po jednotlivých kategoriích.

Každý obchod má svou výlohu, kde se zobrazují vybrané produkty dle kategorií. U každé kategorie se vám zobrazí ukázka produktů. Pokud chcete vidět všechny produkty, které obchod nabízí z dané kategorie stačí, když kliknete na tlačítko “Zobrazit více” vpravo nahoře nad vybranou kategorií.

Když se nacházíte v dané kategorii můžete opět řadit produkty abecedně, dle cen, dle data přidání nebo podle hodnocení produktů.

Novinkou jsou filtry, které najdete vpravo nahoře. Můžete si zvolit podkategorie o které máte zájem, skrýt produkty bez ceny a nebo zobrazit pouze dostupné produkty. Filtrovat také můžete dle cenového rozsahu, kde si zadáte minimální a maximální cenu. Pak už jen kliknete na tlačítko “Filtrovat” a můžete nakupovat produkty, které vám byly vybrány na míru.