Zaměřeno na obchody

Jak se Nulisec odlišuje od jiných online eshopů...

Zaměřeno na obchody

Po prokliknutí do obchodu se o daném obchodníkovi můžete dozvědět spoustu informací. Hned v záhlaví obchodu najdete veškeré kontaktní informace, pokud se chcete dozvědět více přímo od výrobce. Také tam můžete najít minimální hodnotu objednávky od daného prodejce.

Minimální hodnota objednávky

Každý obchod má nastavenou minimální hodnotu objednávky. O jakou přesně se jedná najdete v záhlaví na hlavní stránce každého obchodu.

Sledování obchodu

Můžete dát sledovat daný obchod, aby se vám zobrazovaly novinky a různé akce. Také můžete vidět odznaky. Ty vám ukáží, zda je dodavatel prémiový zákazník. Kolik má zboží vám zase ukáže odznak s levely. Pokud má obchod například level 6 znamená to, že má nad 10 000 produktů.

Odznaky

Každý obchod získává odznaky, které vám pomohou zjistit více informací o daném obchodě. Orientovat se můžete například dle Levelů. Level 6 znamená, že daný obchod má více než 10 000 produktů. Dozvědět se také můžete kolik objednávek už vyřídil a zda je ověřený prodejce.

Další informace

Pokud chcete vědět ještě více informací, dozvíte se je po kliknutí na “O tomto obchodu”. Najdete zde počet dokončených objednávek, kontaktní formulář nebo třeba hodnocení obchodu.