Jak tento majitel maloobchodu začal používat B2B marketplace k nalezení nových dodavatelů

Provozování maloobchodního prodeje zahrnuje mnohem více činností, než je prodej zboží svým zákazníkům v obchodě. Aby měli prodejci co nabízet a udržovali stálou dostupnost zboží, musí jej také efektivně nakupovat a to jak za dobré ceny, tak i s rychlým doručením.

Proto je zde velkoobchodní online tržiště Nulisec, které zjednodušuje maloobchodníkům jejich pracovní život. Na Nulisecu si mohou vybírat z široké nabídky a objednávat online.

Jak využívá tržiště Nulisec maloobchodní prodejce Mai Hai Trung?

„Bydlím v Jihlavě, kde také provozuji svůj obchod již dva roky. Nulisec používám, abych našel nové dodavatele a zboží, kterým zaujmu více zákazníků. Společně s tím potřebuji zajistit dostupnost zboží, na které jsou mí zákazníci zvyklí.

Nulisec je velmi užitečný pro mé podnikání. Jejich web je rychlý, objednávání zboží netrvá dlouho. Díky tomu nemusím ani cestovat za nákupy a to mi šetří nejen čas, ale i náklady na cestování. Důležité pro mě je také to, že na Nulisecu jsou konkurenceschopné ceny.”

- Mai Hai Trung

Proč používat Nulisec?

  • Najdete zde nové dodavatele a zboží

  • Objednáváte, kdykoliv chcete a potřebujete

  • Šetříte čas i náklady na cestování

  • Získáte konkurenceschopné ceny

„Naše online tržiště je pro maloobchodní prodejce takovým internetovým obchodem, kde mohou jednoduše a rychle nakupovat pro své podnikání. Zároveň se zde neustále rozšiřuje nabídka zboží, která je atraktivní nejen pro ně, ale hlavně pro jejich zákazníky. Chceme pokrýt všechny segmenty produktů a usilovně na tom pracujeme. Každý týden tak mohou podnikatelé na Nulisecu objevit nové značky i produkty, kterými mohou rozšířit nebo doplnit svou nabídku pro jejich zákazníky.”

- Sonny Nguyen, jednatel, Nulisec